طراحی هدایای تبلیغاتی

تولید محتوا، طراحی بنر و استفاده از المان‌ها و آیکون‌های خاص به تنهایی تاثیر خیلی زیادی در فروش محصولات ندارد. ولی اگر یک هدیه هرچند ناچیز را در کنار محصول قرار دهیم، باعث ایجاد حس خوب و رضایت در مشتری می‌شود. همچنین حضور لوگو، نام و رنگ سازمانی شما بر روی هدایایی که مشتری مدام در حال استفاده از آن‌هاست، باعث می‌شود که کسب‌وکار شما در ذهن مخاطبین حک شود.

قرار دادن هدایای تبلیغاتی در کنار محصولات از چند مدت پیش در سراسر دنیا شدت گرفته، اکثر شرکت‌های معروف دنیا از این روش بهره گرفته‌اند.

مهم‌ترین اصل در موفقیت این روش از تبلیغات، انتخاب هدیه مناسب و نوع طراحی تبلیغات بر روی آن است.

توصیه برای انتخاب هدایا

ما نمی توانیم فقط یک هدیه مشترک برای کلیه محصولات انتخاب کنیم. به دلیل اینکه هدیه دادن یک خودکار بر روی لباسشویی، نمود قابل توجهی نخواهد داشت. چه بسا این کار باعث ایجاد دید منفی در مخاطب نسبت به محصول یا کسب‌وکار مورد نظر شود.

تیم کارو با توجه به نوع و قیمت محصول، هدایایی را برای محصولات شما توصیه می کند. همین‌طور با توجه به تخصص طراحان شرکت کارو، ما بهترین طرح را برای هدایای مورد نظر در نظر می‌گیریم.

همینطور بازار هدف نیز مورد توجه است و طراحی و پیشنهاد هدایا با توجه به بازار هدف متفاوت خواهد بود. هدایای توصیه شده باید در انحصار برند باشد و با لوگو و بسته بندی شرکت طراحی شود.

تیم کارو به غیر از بررسی بازار هدف برای توصیه صحیح هدایا، به طراحی آنها نیز می پردازد که دیگر نیازی به دوباره‌کاری نباشد و از اتلاف وقت جلوگیری شود.

صفر تا صد خدمات این سرویس از جمله تحقیق در مورد بازار هدف، قیمت‌ها و کیفیت‌ها و در آخر طراحی هدایا با لوگوی شرکت، از زیر دست افراد متخصص می‌گذرد تا سفارش شما به بهترین نحو انجام گیرد.

360°

شرکت کارو، یک شرکت همه‌جانبه در زمینه تبلیفات و مشاوره است

تیم متخصص

حضور یک تیم متخصص متشکل از نیروهای با‌انگیزه با ایده‌های ناب

تجربه بالا

تجربه بالا در زمینه راه‌اندازی و توسعه کسب‌وکارها مختلف روز دنیا

ارتباط گسترده

ارتباط گسترده کارو با کسب‌وکارها و مشاغل مختلف و فروش محصولات

با کارو همراه باشید