دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی یکی از انواع بازاریابی نوین است که با استفاده از اینترنت و شبکه‌های اجتماعی و بر بستر وب صورت می‌پذیرد. این نوع بازاریابی برای ارائه تمامی محصولات و خدمات کسب‌وکار در فضای مجازی به منظور ارتباط سریع‌تر و شفاف‌تر می‌باشد.

با پیشرفت روز‌افزون رسانه‌ها و فضای مجازی و عقب ماندن کسب‌وکارها از نظر فروش می‌توان کسب‌وکار خود را بر بستر وب و یا رسانه تعریف کرد که هم خرید و هم نتیجه‌گیری را برای کاربران راحت‌تر کرد. درواقع دیجیتال مارکتینگ یک راه و روش برای پیش بردن اهداف در راستای بالا بردن ضریب فروش است. دیجیتال مارکتینگ نیازمند افراد متخصص و مجرب است.

دیجیتال مارکتینگ راهی است که بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها آن را سرلوحه خود قرار داده‌اند تا بتوانند با بودجه کم و کمترین اتلاف وقت، به بالاترین میزان فروش دست یابند. دیجیتال مارکتینگ فرصتی برای کسب‌وکارها، شرکت‌ها و سازمان‌هایی است که از روند صعودی پیشرفت و دیجیتالی شدن دنیا و کشور عقب مانده‌اند است که حل این مشکل ممکن شود. دیجیتال مارکتینگ یک بحث کلی است که اگر بخواهیم نگاه ریزبینانه‌ای به موضوع داشته باشیم، به شاخه ها پربار و عظیمی می‌رسیم که هر کدام بر مبنای دیجیتال و وب تعریف شده‌اند و هر کدام نشان دهنده راه و روش‌های این استراتژی برای بهبود بخشیدن سرعت فروش و بازدهی بالا و سریع است. از دو دهه گذشته دیجیتال مارکتینگ زیرمجموعه‌ای از بازاریابی و مدیریت تبلیغات برای فروش تبدیل شده است.

شبکه‌های اجتماعی (Social media)

امروزه فضای مجازی راه را برای ارتباط هر چه بیشتر و مستقیم‌تر با مخاطب فراهم آورده است. این فضاها انواع گوناگونی دارند که شرکت کارو در فضاهای زیر فعالیت گسترده و موثری را برای مشتریان خود ارائه می‌‌دهد.

اینستاگرام (Instagram)

کسب‌وکارها و شرکت‌ها می‌توانند بر روی تبلیغات و فروش در اینستاگرام نگاه ویژه‌ای داشته باشند و نتیجه خوبی نیز به دست بیاورند. ولی پیش بردن اهداف در فضای مجازی و به ویژه اینستاگرام نیازمند تخصص‌هایی برای برنامه‌ریزی دقیق و همینطور استراتژی خاص است که قائدتاً یک فرد به تنهای از پس آن برنمی‌آید و این اعمال نیازمند یک تیم آموزش دیده برای بالا بردن فالوور، بارگزاری تبلیغات به صورت استوری و به دست آوردن اعتماد اعضا برای فروش محصول به آن‌ها است. به طور کلی هر اقدامی که برای تبلیغات در فضای مجازی یا به صورت وب انجام می‌گیرد زیرمجموعه دیجیتال مارکتینگ قرار می‌گیرد.

تلگرام (Telegram)

در عصر ارتباطات و فناوری اطلاعات کمتر کسی به صورت تماس با کسان دیگر ارتباط می‌گیرد. در عوض تلگرام آمده است که جای این نوع تماس و ارتباط‌ها را بگیرد.

تیم کارو با داشتن ارتباط با گروه‌ها و کانال‌های پر مخاطب و شلوغ و همینطور مورد اعتماد مخاطبان، می تواند کسب‌وکار و محصول شما را به صورت ویژه‌ای تبلیغ کند.

تبلیغات ویدیویی(آپارات و یوتیوب)

حتما تبلیغات بسیاری را در تلویزیون و حتی شبکه‌های اجتماعی دیده‌اید. این روزها تبلیغات ویدیویی تاثیرگذاری زیادی برروی مخاطبان دارند. چون به صورت مستقیم درون ویدیو با نحوه کارکرد یا مصرف محصول روبه رو می‌شود.

ویدیوی تبلیغاتی باید به گونه‌ای باشد که حواس بیننده را درگیر کند که آن را به تحقیق در مورد محصول یا کسب‌وکار و در نهایت به خرید آن ترغیب کند.

تیم کارو با فعالیت گسترده در شبکه‌های اجتماعی و تلویزیونی می‌تواند امکانی را برای کسب‌وکار یا محصول شما فراهم کند تا راحت‌تر به مخاطبان معرفی گردد.

اینفلوئنسر مارکتینگ (Influencer marketing)

ایجاد کمپین‌های اینفلوئنسر مارکتینگ، از اصلی‌ترین راه و روش‌هایی است که مدت کوتاهی است، شدت گرفته و بسیار امیدوارکننده بوده. این نوع فعالیت زیرمجموعه تمامی شبکه‌های اجتماعی بوده و با استفاده از افراد با تعداد دنبال‌کننده بالا انجام می‌پذیرد.

طبق تحقیقاتی که صورت گرفته، کاربرانی که در شبکه ها اجتماعی فعالیت می کنند بیشتر محصولاتی را به سبد خرید خود اضافه می کنند که از سمت افراد معروف یا مورد اعتماد معرفی شده‌اند.

تیم کارو با داشتن برنامه‌های خاص و راه و روش‌های این نوع تبلیغ می‌تواند برند شرکت شما را به افراد بیشتری معرفی کند و به مخاطبان بیشتر و مناسب تر دسترسی پیدا کند؛ به طوری که برند شما مورد توجه و اعتماد قرار گیرد.

360°

شرکت کارو، یک شرکت همه‌جانبه در زمینه تبلیفات و مشاوره است

تیم متخصص

حضور یک تیم متخصص متشکل از نیروهای با‌انگیزه با ایده‌های ناب

تجربه بالا

تجربه بالا در زمینه راه‌اندازی و توسعه کسب‌وکارها مختلف روز دنیا

ارتباط گسترده

ارتباط گسترده کارو با کسب‌وکارها و مشاغل مختلف و فروش محصولات

با کارو همراه باشید