تصویربرداری و تدوین

تصویربرداری یا به اصطلاح عامیانه فیلم‌برداری، عملی است که در آن با استفاده از دوربین‌هایی که قابلیت ثبت فیلم را دارا هستند، انجام می‌پذیرد. این تکنیک کاربردهای فراوانی از جمله تولید فیلم دارد. اما تصویربرداری مورد نظر ما، تصویربرداری تبلیغاتی است. تصویربرداری تبلیغاتی تکنیکی است که به منظور تولید تیزرهای تبلیغاتی جهت معرفی یک محصول یا کسب‌وکار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تدوین قسمت مهم روح‌بخشی به تصویربرداری است. تصویرهای ضبط شده توسط دوربین با استفاده از تکنیک‌های تدوین به صورت سازمان‌یافته درآمده و قابلیت نمایش پیدا می‌کنند.

در زمینه تبلیغات تصویربرداری و تدوین را در دسته های زیر طبقه‌بندی می‌کنند.

تولید تیزر محصول یا خدمت

در این نوع از تصویربرداری و تدوین هدف معرفی یک محصول یا خدمتی است که یک کسب‌وکار ارائه می‌دهد. با استفاده از تکنیک‌های تصویربرداری و تدوین محصول و خصوصیات آن به مخاطب انتقال یافته یا خدمت مورد نظر به صورت کامل شرح داده می‌شود. این انتقال باید به گونه‌ای باشد که مخاطب را خیلی سریع جذب و به محصول یا خدمت مورد نظر مشتاق سازد.

تولید تیزر محیطی

همان‌گونه که از نام این طبقه‌بندی مشخص است، این نوع از تصویربرداری و تدوین به منظور نمایش و معرفی کلی یک کسب‌وکار با استفاده از تصویربرداری از محیط و عوامل و روش‌های تولید یا ارائه خدمت توسط آن کسب‌وکار می‌باشد. از آن-جا که مدت زمان این تیزر کوتاه می‌باشد، متخصص تدوین می‌بایست به صورت کاملا حرفه‌ای و حساب شده تصویرها و فیلم-های مورد نظر را سازمان‌دهی کند تا در کمترین زمان بهترین ارائه را از کسب‌وکار مورد نظر داشته باشد.

تولید تیزر برندینگ

این تیزر به نوعی قسمتی از تیزر محصول می‌باشد، با این تفاوت که این تیزر به منظور معرفی کلی برند است. در این نوع از تصویربرداری و تدوین بر روی استفاده از لوگو تاکید خاصی شده است.

تولید تیزر معرفی رویداد

این نوع تیزر به منظور معرفی یک رویداد خاص مانند همایش‌ها، کنفرانس‌ها و گردهمایی‌ها استفاده می‌شود. تصویربرداری و تدوین این‌گونه از تیزرها نیازمند تخصص و تجربه خیلی بالاست.

مجموعه کارو با حضور نیروهای متخصص و حرفه‌ای در زمینه تصویربرداری و تدوین این امکان را برای مشتریان گرامی فراهم کرده تا با سفارس هر نوع تیزر برای پروژه‌های خود بتوانند کاری متفاوت را به اجرا درآورند. بزرگترین امتیاز ما در این زمینه فعالیت 360 درجه است. به این صورت که تمامی نیازهای مشتریان در قالب یک پکیج کامل ارائه می‌شود. با توجه به این موضوع قیمت تمام شده برای مشتری تفاوت زیادی با سایر رقبا داشته و مشتریان عزیز با هزینه کمتر می‌توانند خدمات با کیفیت بهتری را داشته باشند.

360°

شرکت کارو، یک شرکت همه‌جانبه در زمینه تبلیفات و مشاوره است

تیم متخصص

حضور یک تیم متخصص متشکل از نیروهای با‌انگیزه با ایده‌های ناب

تجربه بالا

تجربه بالا در زمینه راه‌اندازی و توسعه کسب‌وکارها مختلف روز دنیا

ارتباط گسترده

ارتباط گسترده کارو با کسب‌وکارها و مشاغل مختلف و فروش محصولات

با کارو همراه باشید