مشاوره مالی و حسابداری

حسابداری بدون شک یکی از مهم‌ترین ارکان هر کسب‌وکاری می‌باشد. زیرا حسابداری یکی از مهم‌ترین عوامل بقاء هر کسب و کاری است. هر حسابدار با ارائه گزارش‌های مالی و تحلیل و بررسی شرایط اقتصادی در هر کسب‌و‌کاری، اطلاعات لازم را در اختیار تمامی مدیران و ذی‌نفعان اقتصادی قرار می‌دهد. در واقع این حسابدار است که با یک زبان مشترک که همان حسابداری است، رابط تمامی بخش‌ها، مشاغل، فعالیت‌ها و افراد است.

 

خصوصیات بارز حسابداری

  • ثبت کلیه تراکنش‌های مالی شرکت
  • تهیه گزارش‌های مالی اعم از صورت سود و زیان، ترازنامه، صورت جریان وجوه نقد و ….
  • تعیین وضعیت سودآوری شرکت و ارائه راهکارهای مناسب جهت کاهش هزینه‌ها و افزایش فروش
  • تهیه و ارسال لیست حقوق، بیمه و مالیات
  • تهیه و ارسال اظهارنامه مالیاتی

حسابداری برای دانستن سودآوری یک کسب‌وکار همواره لازم است. همچنین به منظور اداره کردن کسب‌وکارِ با خیال راحت و عدم مراجعه به اداره‌های بیمه و مالیات در این مورد وجود یک سیستم حسابداری بی‌نقص نیاز است. مزایای وجود سیستم حسابداری فقط دراین زمینه‌ها نیست. وجود یک مشاور مالی و حسابداری در زمینه محاسبه حقوق و دستمزد کارکنان‌ کمک بسیار زیادی به کسب‌وکار ارائه می‌دهد.

مجموعه کارو با حضور نیروهای متخصص و حرفه‌ای در زمینه امور مالی و حسابداری این امکان را برای کسب‌وکارهای مختلف فراهم کرده تا در زمینه‌های راه‌اندازی سیستم حسابداری متناسب با هر کسب و کار، ارائه مشاوره مالی و مالیاتی و انجام حسابداری کسب و کارهای خود بهره ببرند. بزرگترین امتیاز ما در این زمینه فعالیت 360 درجه است. به این صورت که تمامی نیازهای مشتریان در قالب یک پکیج کامل ارائه می‌شود. با توجه به این موضوع قیمت تمام شده برای مشتری تفاوت زیادی با سایر رقبا داشته و مشتریان عزیز با هزینه کمتر می‌توانند خدمات با کیفیت بهتری را داشته باشند.

360°

شرکت کارو، یک شرکت همه‌جانبه در زمینه تبلیفات و مشاوره است

تیم متخصص

حضور یک تیم متخصص متشکل از نیروهای با‌انگیزه با ایده‌های ناب

تجربه بالا

تجربه بالا در زمینه راه‌اندازی و توسعه کسب‌وکارها مختلف روز دنیا

ارتباط گسترده

ارتباط گسترده کارو با کسب‌وکارها و مشاغل مختلف و فروش محصولات

با کارو همراه باشید