ارائه خدمات بازاریابی و آموزش فروش

فاکتور اصلی موفقیت هر کسب‌وکاری، فروش و تشکیل دادن تیم حرفه ای برای فروشندگان است. امروزه مشکل اصلی کسب‌وکارهای ما بحث تولید یا نحوه ارائه خدمات نیست، بلکه عدم اطلاعات کافی در مورد بازاریابی و فروش است. زمانی که یک کسب‌وکار توانایی معرفی خدمت یا محصول خود به مخاطبان را نداشته باشد، هرقدر هم که در بحث تولید محصول و نحوه ارائه خدمات حرفه‌ای عمل شود باز هم موفق نخواهد بود.

خدمات بازاریابی

یکی از افتخارات مجموعه کارو حضور نیروهای متخصص در زمینه بازاریابی، مذاکره و فروش با تجربه بالای 10 سال است. مشتریان زیادی درخواست یک تیم فروش متخصص را از شرکت کارو داشته‌اند. تیم فروش کارو با توجه به کسب‌وکار مورد نظر کمک شایانی در جهت فروش و تشکیل یک تیم فروش متخصص به آنها انجام داده است.

آموزش بازاریابی

یکی دیگر از خدمات شرکت کارو مبحث آموزش بازاریابی و فروش است. ما در کارو در زمینه آموزش نیروهای متخصص فروش فعالیت ویژه‌ای داریم. با توجه به هدف و نیاز جامعه تیم آموزش کارو تشکیل شده و در همین جهت به کسانی که علاقه به مبحث فروش حرفه‌ای دارند، روش فروش آموزش داده می‌شود. در همین راستا فروشندگانی که در بستن قرارداد و امضای قرارداد مشکل دارند، تیم فروش کارو راه و روش را به آنها یاد‌ می‌دهد.

برای ساخت یک تیم فروش حرفه‌ای، مرحله اول باید به روانشناسی فروش دقت کنیم، بیشتر مشکلات فروشندگان نداشتن روانشناسی فروش است. تکنیک (MINDSET) روی طرز فکر فروشندگان اجرا می‌شود، این تکنیک به معنای این‌ است که فروشنده تعصب به محصولش را داشته باشد، تا موقعی که فروشنده شیفته محصول خودش نباشد، نمی‌تواند محصولش را بفروشد.

آموزش رفتار در فروش بسیار‌ مهم است. به طوری که برای مشتری طرز رفتار فروشنده ارزش بالایی دارد. مشتری در مرحله اول به رفتار و شخصیت فروشنده نگاه می‌کند، سپس اقدام به خرید محصول می‌کند. در این راستا تبلیغات زبانی بسیار مهم است.

در کل واحد فروش شرکت کارو در قسمت ارائه خدمات فروش ، سیستم فروش، آموزش تیم فروش، مهندسی کردن سیستم فروش، مشخص کردن وضعیت فروش، تعیین هدف فروش در کوتاه و بلند مدت، مشاوره روان‌شناسی فروشندگان، شخصیت‌شناسی مشتریان و پرسنل، آموزش نحوه رفتار با مشتری و سازمانی با پرسنل آماده مشاوره با تیم شرکت شماست.

360°

شرکت کارو، یک شرکت همه‌جانبه در زمینه تبلیفات و مشاوره است

تیم متخصص

حضور یک تیم متخصص متشکل از نیروهای با‌انگیزه با ایده‌های ناب

تجربه بالا

تجربه بالا در زمینه راه‌اندازی و توسعه کسب‌وکارها مختلف روز دنیا

ارتباط گسترده

ارتباط گسترده کارو با کسب‌وکارها و مشاغل مختلف و فروش محصولات

با کارو همراه باشید