موشن‌گرافیک

موشن‌گرافیک به متحرک‌سازی طرح‌های گرافیکی گفته می‌شود. موشن‌گرافیک یا طرح متحرک شباهت زیادی با انیمیشن دارد اما باید دقت کرد که دو مقوله جداگانه هستند. مهم‌ترین تفاوت آن‌ها محل ارائه است. انیمیشن معمولا در قالب یک رویه با داستانی طولانی‌تر و برای اکران به عنوان یک فیلم ارائه می‌شود اما موشن‌گرافیک عموما به منظور استفاده در تبلیغات و انتقال سریع یک مفهوم به مخاطب استفاده می‌شود.

به صورت کلی موشن‌گرافیک را می‌توان به عنوان ویدئوهایی که پیام و محتوا را به صورت متحرک منتقل می‌کنند، تعریف کرد. موشن‌‌گرافیک یا فعل موشن‌گرافی در چند دسته طبقه‌بندی می‌شود.

مونتاژ

در این نوع از موشن‌گرافیک با استفاده از طرح های آماده و از پیش‌ساخته و مونتاژ آن‌ها در کنار هم به همراه افکت‌های متحرک-سازی و جان‌بخشی به طرح‌ها، تصویر متحرکی تولید می‌شود. این موشن‌گرافیک به منظور انتقال سریع و روشن مفهوم به مخاطب (معمولا به منظور تبلیغات سریع) مورد استفاده قرار می گیرد.

طراحی و برندینگ

این‌گونه موشن‌گرافیک به صورت کامل‌تر و تخصصی تر انجام می‌پذیرد. در این نوع، طراحی تمامی اجزای متحرک به صورت انحصاری انجام پذیرفته و در واقع نوعی برندسازی محسوب می‌شود. این طبقه از موشن‌گرافیک از ابتدایی ترین مراحل تا مراحل نهایی را شامل می‌شود.

استاپ‌موشن

استاپ‌موشن به تکنیکی گفته می‌شود که در آن از اشیای واقعی عکاسی شده و از این عکس‌ها در ساخت موشن استفاده می‌شود. در این روش، اشیا به ‌صورت کم و جزئی حرکت داده می‌شوند و از هر حرکتی عکاسی می‌شود. سپس تمامی عکس‌ها با استفاده از نرم‌افزارهای مخصوص، پشت سر هم قرار داده می‌شوند تا حس حرکت را القا کند.

مجموعه کارو با حضور نیروهای متخصص و حرفه‌ای در زمینه موشن‌گرافی و ساخت انواع انیمیشن این امکان را برای مشتریان گرامی فراهم کرده تا با هر نوع سلیقه‌ای از تخصص نیروهای کارو بهره ببرند. بزرگترین امتیاز ما در این زمینه فعالیت 360 درجه است. به این صورت که تمامی نیازهای مشتریان در قالب یک پکیج کامل ارائه می‌شود. با توجه به این موضوع قیمت تمام شده برای مشتری تفاوت زیادی با سایر رقبا داشته و مشتریان عزیز با هزینه کمتر می‌توانند خدمات با کیفیت بهتری را داشته باشند.

360°

شرکت کارو، یک شرکت همه‌جانبه در زمینه تبلیفات و مشاوره است

تیم متخصص

حضور یک تیم متخصص متشکل از نیروهای با‌انگیزه با ایده‌های ناب

تجربه بالا

تجربه بالا در زمینه راه‌اندازی و توسعه کسب‌وکارها مختلف روز دنیا

ارتباط گسترده

ارتباط گسترده کارو با کسب‌وکارها و مشاغل مختلف و فروش محصولات

با کارو همراه باشید