عکاسی

عکاسی به هنری گفته می‌شود که ابداع آن به سال 1830 بر می‌گردد اما به صورت عمومی ده سال بعد به رسمیت شناخته شد. در عصر حاضر عکاسی یکی از بزرگ‌ترین سرگرمی‌ها در جهان شناخته می‌شود که در حال توسعه است. در گذشته عکاسی کاری بس دشوار بود اما با پیشرفت تکنولوژی و پدید آمدن دوربین‌های دیجیتال فعل عکاسی بسیار تسریع شده است. امروزه عکاسی علاوه بر بعد هنری، نقش غیرقابل انکاری را در توسعه تمامی کسب‌وکارهای امروزی داراست.

طبقه‌بندی انواع عکاسی روش‌های مختلفی دارد، اما یکی از عمومی‌ترین طبقه‌بندی‌های انواع عکاسی عبارتند از:

عکاسی صنعتی:

به طور کلی هرگونه عکس‌برداری با هدف افزایش فروش در گروه عکاسی صنعتی قرار می‌گیرد. به طور دقیق‌تر می توان به عکاسی از محصول اشاره کرد که بدون هیچ گونه ابهامی سعی در معرفی هر چه بهتر کالا دارد.

عکاسی غذایی:

این نوع عکاسی را تا حدودی می‌توان زیرمجموعه عکاسی صنعتی دانست، اما به طور تخصصی‌تر در زمینه مواد غذایی و نمایش کیفیت ادراکی محصولات انجام می‌پذیرد.

عکاسی مدلینگ:

عکاسی مدلینگ زیرمجموعه‌ای از طیف گسترده‌ای از عکاسی به نام عکاسی هنری است. برای معرفی و نمایش پوشاک نیاز به عکاسی مدلینگ است. در این نوع عکاسی، هنر عکاس حرف اول را می‌زند.

عکاسی محیطی:

این نوع عکاسی به منظور معرفی کسب‌وکار انجام می‌پذیرد. همان‌طور که از نام آن مشخص است این نوع عکاسی از محیط کسب‌وکار انجام می‌شود. عکاسی از نحوه تولید یک کالا، محیط کسب‌وکار و عوامل تولید در این گروه طبقه بندی می‌شوند.

مجموعه کارو با حضور نیروهای متخصص و حرفه‌ای در زمینه عکاسی این امکان را برای مشتریان گرامی فراهم کرده تا از هر نوع عکاسی برای پروژه‌های خود بهره ببرند. بزرگترین امتیاز ما در این زمینه فعالیت 360 درجه است. به این صورت که تمامی نیازهای مشتریان در قالب یک پکیج کامل ارائه می‌شود. با توجه به این موضوع قیمت تمام شده برای مشتری تفاوت زیادی با سایر رقبا داشته و مشتریان عزیز با هزینه کمتر می‌توانند خدمات با کیفیت بهتری را داشته باشند.

360°

شرکت کارو، یک شرکت همه‌جانبه در زمینه تبلیفات و مشاوره است

تیم متخصص

حضور یک تیم متخصص متشکل از نیروهای با‌انگیزه با ایده‌های ناب

تجربه بالا

تجربه بالا در زمینه راه‌اندازی و توسعه کسب‌وکارها مختلف روز دنیا

ارتباط گسترده

ارتباط گسترده کارو با کسب‌وکارها و مشاغل مختلف و فروش محصولات

با کارو همراه باشید