طراحی وب‌سایت و نرم‌افزار

امروزه برای کسب درآمد بیشتر و خریدوفروش یا تبلیغ شرکت، به منظور راه‌اندازی یا توسعه کسب‌وکار، وجود یک وب-سایت متناسب با کسب‌وکار نیاز است. می‌توان وب‌سایت را دریچه معرفی یک کسب‌وکار یا محصول به جهانیان در نظر گرفت. وب‌سایت اصالت کسب‌وکار شما در بستر اینترنت و فضای مجازی است. یکی از بزرگ‌ترین امتیازات وجود یک وب‌سایت برای کسب‌وکار، در زمان‌های خاص نمود پیدا می‌کند. در دوران پاندمی کرونا فقط کسب‌وکارهایی که بستر فعالیت اینترنتی را داشتند، توانستند کسب‌وکار خود را حفظ کنند. بسیاری از کسب‌وکارها مجبور به تعطیلی شدند. اما باید در نظر داشت که وجود وب‌سایت برای هر کسب‌وکاری امری لازم و ضروری است.

وب‌سایت‌های اینترنتی انواع مختلفی دارند. اما آن‌چه در زمینه کسب‌وکار مورد استفاده قرار می‌گیرد در انواع زیر طبقه‌بندی می‌شود.

وب‌سایت شرکتی

این نوع از وب‌سایت‌ها پایه و اساس تمامی کسب‌وکارها می‌باشد. برای اینکه کسب‌وکار شما رونق داشته باشد باید مشتریان به شما و کسب‌وکارتان اعتماد کنند. لازمه این اعتماد شفاف‌سازی است. به منظور شفافسازی شما می‌بایست کسب‌وکار خود را به صورت کامل معرفی کنید. این معرفی در قالب یک وب‌سایت انجام می‌پذیرد. متخصصان ما در کارو با تجربه و دانش بالا و شناخت سلیقه انواع مشتریان این کار را برای کسب‌وکارها راحت کرده‌اند.

وب‌سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی)

برای یک کسب‌وکار که در زمینه فروش محصولات فعالیت می‌کند، مطمئناً فروش اینترنتی یکی از بهترین راه‌های افزایش فروش و درآمد است. فروش جهانی تجارت الکترونیک B2C در سال 2019 تقریبا ۱۷.۷ درصد رشد کرده و به ۱.۷۷ تریلیون دلار رسیده است. این رشد سریع ناشی از گسترش کاربران آنلاین و کاربرانی است که از تلفن همراه استفاده می‌کنند. با توجه به آمارهای رسمی بانک مرکزی از تراکنش‌های شاپرک در مهرماه سال 1399 نسبت به مدت مشابه پارسال خریدهای اینترنتی از نظر مبلغ، 80% و از نظر تعداد 12% رشد داشته است.

مهم‌ترین پارامتر در زمینه طراحی فروشگاه‌های اینترنتی نحوه طراحی گرافیک سایت و عرضه محصولات به مخاطب است. در کارو نیروهای متخصص ما با توجه به تخصص و تجربه کار با انواع فروشگاه‌های اینترنتی، بستر مناسبی را برای بالا بردن فروش محصولات برای کسب‌وکارها را فراهم آورده‌اند.

وب‌سایت‌های اینترنتی انواع مختلف دیگری دارند که در بسیاری از کسب‌وکارها مورداستفاده قرار می‌گیرند. از این نوع سایت‌ها می‌توان به سایت‌های خبری، مجلات سرگرمی اینترنتی و … اشاره کرد. در جامعه‌ای که همه به دنبال پیشرفت و جلو‌افتادن از رقبا در ‌‌فروش‌ هستند، ثابت‌ماندن و دیجیتالی‌نشدن به معنای پَسرفت در کسب‌وکار محسوب می‌شود.

با توجه به اهمیت بالای وب‌سایت برای یک کسب‌وکار، مسلماً بحث طراحی آن نیاز به تخصص و مهارت‌های زیادی دارد. دلیل انتخاب کارو برای طراحی سایت کیفیت بالا، پشتیبانی فعال، حضور یک تیم حرفه‌ای با مهارت‌های بالا در زمینه‌های مختلف طراحی سایت از جمله: Front end، Back end، تولید محتوای تخصصی ‌سایت، UI، UX و سئو است.

مجموعه کارو با حضور نیروهای متخصص و حرفه‌ای در زمینه طراحی سایت این امکان را برای مشتریان گرامی فراهم کرده تا با سفارش هر نوع سایتی برای کسب‌وکار پیشرفت چشم‌گیری کنند. بزرگترین امتیاز ما در این زمینه فعالیت 360 درجه است. به این صورت که تمامی نیازهای مشتریان در قالب یک پکیج کامل ارائه می‌شود. با توجه به این موضوع قیمت تمام شده برای مشتری تفاوت زیادی با سایر رقبا داشته و مشتریان عزیز با هزینه کمتر می‌توانند خدمات با کیفیت بهتری را داشته باشند.

360°

شرکت کارو، یک شرکت همه‌جانبه در زمینه تبلیفات و مشاوره است

تیم متخصص

حضور یک تیم متخصص متشکل از نیروهای با‌انگیزه با ایده‌های ناب

تجربه بالا

تجربه بالا در زمینه راه‌اندازی و توسعه کسب‌وکارها مختلف روز دنیا

ارتباط گسترده

ارتباط گسترده کارو با کسب‌وکارها و مشاغل مختلف و فروش محصولات

با کارو همراه باشید