طراحی دکوراسیون و غرفه‌سازی

برای هر تبلیغ موفق نیاز به ایده موفق و اجرای موفق‌تر هست و برای اینکه ایده‌های بکر و درجه یک تولید شده در تیم منتهی به رضایت مشتری شود، نیازمند یک اجرای درست و صحیح است.

یکی از زیرمجموعه‌های اجرا در تیم ما طراحی دکوراسیون، غرفه‌سازی و بسته‌بندی است؛ بسته‌بندی حلقه گم‌شده تبلیغات در اقتصاد ایران است؛ مشتری قبل از اینکه خود محصول را بخرد بسته‌بندی محصول را می‌خرد.

ویترین نیز یک نوع دکوراسیون است. مشتری اولین چیزی که از مغازه شما می‌بیند همان ویترین فروشگاه است. این موضوع اهمیت ویترین را بیان می‌کند. قبل از اینکه فروشنده به مشتری بفروشد ویترین آن مجموعه است که به مشتری می‌فروشد.

دیزاین داخلی تاثیر مستقیمی روی روحیه، خلق‌و‌خوی و تفکر مشتریان و حتی پرسنل آن مجموعه دارد. هدف از دیزاین داخلی، بهتر کردن کارکرد روانی و فیزیکی محیط برای بالاتر رفتن راندمان کاری پرسنل و در نهایت فروش بیشتر می‌باشد؛ برای مثال همه‌ی ما از تاثیر رنگ‌ها بر روی روحیه و رفتار انسان آگاهیم. رنگ نارنجی اغلب برای فست‌‌فودها مورد استفاده قرار می‌گیرد. دلیلش هم ایجاد اشتها است. رنگ نارنجی، رنگ نوآوری و تفکر مدرن نیز است و همچنین برای تحریک شور و هیجان و اشتیاق استفاده می‌شود از این جهت می‌تواند رنگ سازمانی کسب‌وکارهای نوآور و استارتاپی باشد. رنگ آبی حس اعتماد و امنیت می‌دهد و همچنین نشان‌دهنده اقتدار و موفقیت است به همین دلیل می‌تواند رنگ سازمانی شرکت‌هایی باشد که اولویت شان ایجاد حس اعتماد و امنیت در مشتری هست مانند شرکت‌های مسافربری؛ از این رو رنگ‌ها و دیزاین داخلی تاثیر بسزایی در مشتری و در نتیجه فروش هر شرکت دارد.

ما در اینجا مفتخریم که با داشتن تیم حرفه ای ایده‌پردازی و اجرا در شرکت کارو، توان طراحی و اجرای هر گونه دکوراسیون، بسته‌بندی و غرفه‌سازی را داریم و آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز هستیم.

360°

شرکت کارو، یک شرکت همه‌جانبه در زمینه تبلیفات و مشاوره است

تیم متخصص

حضور یک تیم متخصص متشکل از نیروهای با‌انگیزه با ایده‌های ناب

تجربه بالا

تجربه بالا در زمینه راه‌اندازی و توسعه کسب‌وکارها مختلف روز دنیا

ارتباط گسترده

ارتباط گسترده کارو با کسب‌وکارها و مشاغل مختلف و فروش محصولات

با کارو همراه باشید