طراحی تبلیغات دیجیتالی

تبلیغات دیجیتال چیست؟

در عصر حاضر، درصد بالایی از کسب‌وکارهای رایج در دنیا به صورت دیجیتالی و اینترنتی انجام می‌شود و تعداد زیادی از کاربران در روز، ساعات بسیار زیادی را در آن می گذرانند. حال فرصتی فراهم شده که به صورت گسترده و گیراتر به تبلیغ در بستر اینترنت بپردازیم.

به هر گونه تبلیغاتی که در بستر وب، شبکه‌های اجتماعی و انواع دیگر آن انجام می‌پذیرد، تبلیغات دیجیتال نام گفته می‌شود.

تفاوت فاحشی که بین تبلیغات دیجیتال و سنتی وجود دارد، این است که بازده تبلیغات به صورت سنتی قابل مشاهده و اندازه-گیری نیست یا پروسه سختی دارد. اما تبلیغات به صورت دیجیتالی در هر صورتی با اندازه گیری نتایج، جای پیشرفت دارد.

موفقیت در تبلیغات دیجیتالی به محتوا بستگی دارد و می‌توان گفت که بدون تولید محتوای عالی، نمی‌توان به نتایج دلخواه رسید.

طراحی تبلیغات برای فضای مجازی(اینستاگرام)

همانطور که در بالا گفته شد بیشتر کاربران در سراسر دنیا وقت خود را صرف فضای مجازی می‌کنند که این زمان برای شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام خیلی بیشتر است. در نتیجه بهتر است که در اینستاگرام نیز به تبلیغات بپردازیم که بازده بالاتری دارد.

اما این نوع تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی نیاز به برنامه‌ریزی و هدف خاصی دارد که در کنار تخصص و مهارت می‌تواند به موفقیت دست یابد. اما به علت گستردگی تبلیغات در فضای مجازی، برای تبلیغات نیاز به یک تیم قدرتمند احساس می‌شود که تیم کارو اینجاست که این نیاز را رفع کند.

 شرکت کارو می‌تواند با طراحی بنرهای تبلیغاتی که به صورت پست و استوری برای مشتریان منتشر می‌شوند، به جذب فالوور منجر شده و در نهایت برای شرکتی که تبلیغات می‌کند سودآور باشد.

تبلیغات بنر دیجیتالی

لازمه تبلیغات دیجیتالی در شبکه‌های اجتماعی و سایت‌ها، داشتن بنر مناسب و درخور محصول است که تاثیر فوق‌العاده‌ای در مجذوب کردن مخاطبان دارد.

طراحی قالب‌بندی برای بنر های استوری و پست در اینستاگرام نیز تاثیر بیشتری نسبت به عکس خام دارد.

در تیم کارو طراحی بنر های مشتریان با جدیت تمام پیگیری می شود تا بهترین کیفیت را برای تاثیر گذاری مخاطبان داشته باشد.

دیجیتال پینتینگ(digital painting)

نقاشی و طراحی که قبلا به صورت آبرنگ و ایمپاستر بوده الان در قالب دیجیتال و با استفاده از دستگاه‌های مخصوص مانند قلم نوری و تبلت انجام می‌گیرد؛ که از نظر صرفه‌جویی در وقت و هزینه بسیار مفید بوده و هر نوع طرحی را می‌توان پیاده-سازی کرد.

تیم کارو بر اساس مصداق‌های روز دنیا و مدرنیته شدن دنیا به خصوص در بحث دیجیتال، در این عرصه فعالیت می‌کند.

طراحی کاراکترهای تبلیغاتی

به غیر از خود بنرها و ویدیوها که تاثیر تبلیغات را بالا می‌برد، کاراکترهای مورد استفاده در تبلیغات نیز تاثیر دوچندان دارد.

کاراکترهای مخصوصی که در تبلیغات مورد استفاده قرار می‌گیرند، محصول را با استفاده از فرم کاراکتر درون ذهن مخاطب تبدیل به یک کلیشه کرده، به صورتی که هر وقت در هر جایی با آن کاراکتر مواجه شد به طور ناخودآگاه ذهن مخاطب به سمت محصول کشیده می‌شود و بیش از پیش ترغیب به خرید آن می‌شود.

تیم کارو کلیه خدماتی که ارائه می‌دهد، در راستای راضی نگه داشتن مشتریان است و تلاش برای هرچه بیشتر جذب کردن مخاطب و رسیدن به حداکثر فروش احتمالی است.

360°

شرکت کارو، یک شرکت همه‌جانبه در زمینه تبلیفات و مشاوره است

تیم متخصص

حضور یک تیم متخصص متشکل از نیروهای با‌انگیزه با ایده‌های ناب

تجربه بالا

تجربه بالا در زمینه راه‌اندازی و توسعه کسب‌وکارها مختلف روز دنیا

ارتباط گسترده

ارتباط گسترده کارو با کسب‌وکارها و مشاغل مختلف و فروش محصولات

با کارو همراه باشید